Part Azma
[post-views]

توضیحات تکمیلی

تعداد شاخه

  18 عدد

کنترل سرعت

  از ۳۰ تا ۷۰ دور

توضیحات

  با کلمپ های فالکن ۵۰ سی سی و ۱۵ سی سی ، ۱۰۰۱۶، ۷۵۱۲، ۳ دینمان و میکروتیوب

شیکر خورشیدی 18 شاخه

شیکر خورشیدی پارت آزما دارای 18 شاخه می‌باشد. این دستگاه دارای کنترل سرعت از ۳۰ تا ۷۰ دور است. این دستگاه با کلمپ‌های فالکن ۵۰ سی سی و ۱۵ سی سی ، ۱۰۰۱۶، ۷۵۱۲، ۳ دینمان و میکروتیوب توسط شرکت پارت آزما، تولید کننده تجهیزات آزمایشگاهی به بازار ارائه می‌گردد. در صورت نیاز به شیکر خون، شیکر خون پارت آزما را مشاهده نمایید.

شیکر خورشیدی چیست؟

دستگاه شیکر خورشیدی یا میکسر خورشیدی یا میکسر هماتولوژی وسیله ایی برای مخلوط کردن خون در لوله‌های آزمایش می‌باشد که بطور کامل دارای دوران می‌باشد و با حرکت چرخشی شیکر خورشیدی خون بطور کامل با ماده ضد انعقاد مخلوط می‌گردد.

شیکر خورشیدی (Rotary Shaker) که با نام میکسر خورشیدی یا میکسر هماتولوژی (Hematology Serology Medical Blood Rotator) شناخته می‌شود ابزاری است که برای همگن کردن مخلوط‌ها و همزدن آنها به کار می‌رود. عموما از این دستگاه برای مخلوط کردن خون با ماده ضد انعقاد در آزمایشگاه‌های تحقیقاتی، مراکز صنعتی، بانک خون، آزمایشگاه‌های تشخیص طبی و بیمارستان‌ها استفاده می‌شود. در شیکر مایعات درون لوله‌ها به طور کامل سروته می‌شوند. دستگاه با زاویه نسبت به افق دوران می‌کند و مایعات درون لوله‌ها همگن می‌شوند. دستگاه عمل مخلوط کردن را با حرکاتی آرام و کند انجام می‌دهد و مانع از رسوب گلبول‌ها و لخته شدن می‌شود.

برای عملکرد مناسب‌تر دستگاه، باید دستگاه در محلی صاف قرارداده شود به گونه‌ای که در حین فعالیت هیچ گونه لرزشی نداشته باشد.

مشخصات فنی شیکر خورشیدی

  • ۱۸ شاخه
  • کنترل سرعت از ۳۰ تا ۷۰ دور
  • با کلمپ های فالکن ۵۰ سی سی و ۱۵ سی سی ، ۱۰۰۱۶، ۷۵۱۲، ۳ دینمان و میکروتیوب
اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها