Part Azma
[post-views]

توضیحات تکمیلی

نمایشگر

  LCD گرافیکی 64*128

سرعت

  کمترین 500 دور در دقیقه و بیشترین 15000 دور در دقیقه

تنظیم شتاب (ramp)

  دارد

تنظیم ترمز

  دارد

سنسور بالانس

  دارد

اتوکالیبراسون

  دارد

ابعاد

  460 میلیمتر عمق، 330 میلیمتر عرض و 300 میلیمتر ارتفاع

ویژگی ها

  سرعت فوق العاده دقیق

سانتریفیوژ 24 شاخه میکروتیوب درب دار

سانتریفیوژ 24 شاخه میکروتیوب درب دار دارای یک LCD گرافیکی 128×64 می‌باشد که قادر به نمایش اطلاعات و همچنین میزان گرانش همزمان با سرعت به کاربر می‌باشد.  این دستگاه دارای سرعت Minimum (کمترین) 500 دور در دقیقه و Maximun (بیشترین) 15000 دور در دقیقه است. با توجه به این اعداد، مشخص می‌شود که این سانتریفیوژ از سرعت بالا و همچنین دقیقی برخوردار است.

سانتریفیوژ ۲۴ شاخه میکروتیوب درب دار پارت آزما همچنین دارای تنظیم شتاب (ramp)، تنظیم ترمز، سنسور بالانس، اتوکالیبراسیون نیز می‌باشد. این دستگاه دارای ابعاد 460 میلیمتر عمق، 330 میلیمتر عرض و 300 میلیمتر ارتفاع می‌باشد که باعث می شود کاربر براحتی آن را در هر قسمت از آزمایشگاه (که مناسب قرارگیری دستگاه است) قرار دهد.

سانتریفوژ دستگاهی است که از آن برای چرخاندن مواد با سرعت بالا استفاده می‌شود. محققان معمولاً دستگاه سانتریفوژ را برای جدا کردن ذرات جامد از یک مایع یا تقسیم مخلوط مایعات به اجزای مختلف آن به کار می‌گیرند. مایع را درون لوله‌ای قرار می‌دهند که طوری قرار داده شده‌ است که با چرخش دستگاه، به سمت خارج از مرکز حرکت می‌کند و به حالت افقی قرار ( در مدل‌های سوئینگ) می‌گیرند.

در این حالت، نیروی گریز از مرکز می‌خواهد که مخلوط را برخلاف مرکز سانتریفوژ از این نقطه دور کند و ذرات یا مایع سنگین تر بیش تر به سمت بیرون (یا ته مخلوط) رانده می‌شوند. وقتی سانتریفوژ از حرکت بازمی‌ایستد، مواد به همین حالت غیر مخلوط می‌مانند. خون و سایر نمونه‌های زیستی را معمولاً به وسیله دستگاه سانتریفوژ جدا می‌کنند.

در صورت نیاز به سانتریفیوژ سوئینگ، می توانید سانتریفیوژ ۲۴ شاخه سوئینگ پارت آزما را مشاهده نمایید.

مشخصات فنی سانتریفیوژ 24 شاخه میکروتیوب درب دار:

  • نمایشگر ال سی دی گرافیکی 128×64
  • نمایش میزان گرانش همزمان با سرعت
  • تنظیم شتاب (ramp)
  • تنظیم ترمز
  • سنسور بالانس
  • اتوکالیبراسون
  • دقت فوق العاده
  • ابعاد: ۴۶۰عمق، ۳۳۰ عرض، ۳۰۰ ارتفاع
اشتراک در
اطلاع از
guest
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها